986   (032) 22 44 471   509 982 529

STRAŻ MIEJSKA

ŁAZISKA GÓRNE

09.02.2017-22.02.2017

Dodano :2017-02-22

10.02     Na ul. Chopina patrol Straży Miejskiej podjął interwencję, na klatce schodowej, w bloku wobec osoby nietrzeźwej. Z powodu zagrożenia zdrowia i życia mężczyzna został doprowadzony do Izby Wytrzeźwień.

11.02     Wspólny patrol policjant - strażnik udał się na ul. Prusa, gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Miejsce zabezpieczono. Dalsze czynności wykonał funkcjonariusz Policji.

14.02     Strażnik wspólnie z policjantem udał się do mieszkania na ul. Dworcowej, gdzie miały przebywać dzieci, pod opieką nietrzeźwej matki. Na miejscu informacja potwierdziła się. Dzieci przekazano pod opiekę trzeźwej opiekunce. Dalsze czynności prowadzi Policja.

16.02     Strażnik wraz z policjantem patrolując ul. Barlickiego zauważyli osobę poszukiwaną nakazem doprowadzenia do Aresztu Śledczego. Mężczyznę ujęto. Dalsze czynności prowadzi Policja.

19.02     Wspólny patrol strażnik -  policjant otrzymał zgłoszenie, że na przystanku przy ul. Orzeskiej leży człowiek. Na miejscu zastano nietrzeźwego, który spadając z ławki uderzył głową o ziemię. Na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe, które przewiozło mężczyznę do Szpitala, a po opatrzeniu z uwagi na zagrożenie dla jego życia i zdrowia patrol Straży Miejskiej przewiózł go do Izby Wytrzeźwień.

22.02     Strażnik miejski wspólnie z policjantem udali się na ul. Sikorskiego, gdzie doszło do kradzieży złomu. Miejsce zabezpieczono. Dalsze czynności i ustalenia prowadzi Policja.

22.02     Patrol Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie, że przy jezdni na trasie DK-81 znajdują się dwa duże psy i potrącony, martwy dzik. Miejsce zabezpieczono do czasu przybycia odpowiednich służb. Psy trafiły do właścicieli, wobec których zastosowano środki wychowawcze przypominając o konieczności właściwego zabezpieczenia zwierząt.

22.02     Wspólny patrol policjant - strażnik udał się na ul. Parkową, gdzie n/n mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Na miejscu zastano Pogotowie Ratunkowe, którego załoga podjęła już właściwe czynności.

22.02     Strażnik miejski wspólnie z policjantem udali się na ul. Chopina, gdzie na klatce schodowej, w bloku, znaleziono leżącego mężczyznę, który nie daje znaków życia. Na miejscu zastano Pogotowie Ratunkowe, którego lekarz podjął decyzję o przewiezieniu poszkodowanego do Szpitala.