986   (032) 22 44 471   509 982 529

STRAŻ MIEJSKA

ŁAZISKA GÓRNE

20.11.2016-09.12.2016

Dodano :2016-12-09

20.11 Wspólny patrol strażnik miejski-policjant udał się na ul. Dworcową, gdzie doszło do awantury domowej, podczas której 45-latek ugodził kilkakrotnie nożem swojego 31-letniego brata. Poszkodowany trafił do szpitala. Sprawca został szybko namierzony i zatrzymany przez w/w patrol. Dalsze czynności prowadzi Policja.

 

21.11. Na ul. Wyrskiej patrol Straży Miejskiej udzielił wsparcia funkcjonariuszom Policji podczas interwencji w sprawie bójki kilku osób.

 

24.11   Strażnik wspólnie z policjantem udał się na ul. Pstrowskiego, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca pojazdem osobowym utraciła panowanie nad pojazdem wypadła z drogi i dachowała w pobliskim lesie. Kobieta została przewieziona do szpitala na obserwację. Miejsce zabezpieczono do czasu przyjazdu Ruchu Drogowego.

 

29.11   Patrol Straży Miejskiej udał się na ul. Chopina, gdzie na ulicy doszło do nagłego zgonu n/n mężczyzny. Na miejscu Załoga Pogotowia Ratunkowego przeprowadzała czynności resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety mężczyzny nie udało się uratować.

 

12.01   W godzinach wieczornych podczas patrolu ul. Pstrowskiego stwierdzono śliską nawierzchnię jezdni. Nieprawidłowości zostały przekazane odpowiednim służbom.

 

 02.12  Na ul. Stara Droga doszło do przechylenia się słupa i zerwania linii energetycznych. Wspólny patrol strażnik miejski-policjant zabezpieczył miejsce do czasu usunięcia zagrożenia.

 

03.12   Policjant wspólnie ze strażnikiem zablokowali przejazd ulicą Pstrowskiego w związku z wycinką drzew.

 

04.12   Bezpańskiego psa błąkającego się po ulicy Pstrowskiego przekazano do TOZ w Rudzie Śląskiej.

 

04.12   Wspólny patrol strażnik-policjant udał się na ul. Staszica, gdzie w mieszkaniu doszło do samobójstwa. Miejsce zabezpieczono do czasu przyjazdu policjantów Wydz. Kryminalnego oraz Prokuratora.

 

04.12   W związku ze zgłoszeniem na telefon alarmowy 986 patrol Straży Miejskiej udał się na ul. Chopina, gdzie w rejonie bloku 13 leżał na ziemi mężczyzna. Na miejscu okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu i ma rozcięty łuk brwiowy. Wg ustaleń do obrażeń doszło w wyniku upadku nietrzeźwego. Wezwano Pogotowie Ratunkowe, które zabrało w/w do Szpitala.

 

05.12   Patrol strażnik-policjant udał się na ul. Dworcową w związku ze zgłoszeniem o nietrzeźwym pracowniku ochrony. Na miejscu informacja potwierdziła się. Dalsze czynności prowadzi Policja.

 

06.12   Na ul. Staszica patrol Straży Miejskiej interweniował w sprawie nietrzeźwego mężczyzny, który z powodu agresywnego zachowania trafił do Izby Wytrzeźwień.