986   (032) 22 44 471   509 982 529

STRAŻ MIEJSKA

ŁAZISKA GÓRNE

11.04.2017-24.04.2017

Dodano :2017-04-24

11.04  Wspólny patrol policjant - strażnik miejski udał się na ul. Energetyków, gdzie doszło do kłótni matki z synem. Na miejsce wezwano Pogotowie, które zabrało syna na obserwację do szpitala w Rybniku.

 

11.04   Na ul. Pstrowskiego wspólny patrol policjant - strażnik miejski podjął  interwencję wobec nietrzeźwego. Podjęto decyzję o przewiezieniu go do miejsca zamieszkania, gdzie opiekę nad nim przejęła rodzina.

 

11.04   Patrol Straży Miejskiej i Policji na ul. Barlickiego podjął interwencje wobec nietrzeźwego mężczyzny. Ponieważ stwarzał zagrożenie dla własnego życia i zdrowia postanowiono doprowadził go do Izby Wytrzeźwień.

 

12.04   Patrol Straży Miejskiej udał się na ul. Wodną, gdzie według informacji właściciel jednej z posesji spala w piecu odpady budowlane. Na miejscu informację potwierdzono
i nałożono mandat karny.

 

13.04   Na ul. Chopina wspólny patrol policjant-strażnik miejski zatrzymał do kontroli pojazd, którego kierowca był nietrzeźwy. Dalsze czynności prowadzi Policja.

 

15.04   Wspólny patrol policjant - strażnik miejski udał się na ul. Staszica, gdzie nietrzeźwy mężczyzna miał grozić popełnieniem samobójstwa. Na miejscu informacja potwierdziła się. W celu zapobieżenia nieszczęściu mężczyznę obezwładniono i wezwano Pogotowie. Po interwencji lekarza mężczyzna trafił do  Izby Wytrzeźwień.

 

17.04   Otrzymano zgłoszenie, że na ul. Waryńskiego sarna utknęła na metalowym ogrodzeniu. Strażnik miejski wspólnie z  mieszkańcami uwolnił zwierzę, które uciekając ponownie uderzyło w ogrodzenie. Niestety, pomimo pomocy Straży Pożarnej i Pogotowia Leśnego, ze względu na obrażenia, sarny nie udało się uratować.

 

21.04   Na ul. Barlickiego wspólny patrol policji - straży miejskiej udzielił wsparcia załodze Pogotowia Ratunkowego przy interwencji wobec nietrzeźwego. Po przeprowadzonym badaniu mężczyznę doprowadzono do Izby Wytrzeźwień.