986   (032) 22 44 471   509 982 529

STRAŻ MIEJSKA

ŁAZISKA GÓRNE

10.12.2016-09.01.2017

Dodano :2017-01-09

10.12 Wspólny patrol strażnik miejski i policjant udali się na ul. Wiejską, gdzie doszło do zapalenia sadzy w kominie. Na miejscu powiadomiono nieświadomych lokatorów o zagrożeniu i wezwano PSP.

 

10.12  Bezpańskiego psa błąkającego się po ulicy Pocztowej przekazano do TOZ w Rudzie Śląskiej.

 

14.12   Strażnik wspólnie z policjantem udali się na ul. Wyzwolenia, gdzie doszło do próby samobójczej. Na miejscu udzielono pierwszej pomocy i wezwano Pogotowie Ratunkowe, które przewiozło kobietę do Szpitala.

 

15.12   Patrol strażnik miejski-policjant udał się na ul. Pocztową, gdzie doszło do samobójstwa. Miejsce zabezpieczono. Dalsze czynności prowadzi Policja.

 

15.12   Podczas patrolu ul. Chopina stwierdzono bardzo śliską nawierzchnię jezdni. Informację przekazano dyspozytorowi „Akcji zima”.

 

16.12   Wspólny patrol strażnik miejski-policjant udał się  na ul. Pstrowskiego, gdzie opiekunka nie mogła nawiązać kontaktu z osobą starszą. Na miejsce wezwano Straż Pożarną. Po wejściu do mieszkania znaleziono już martwą kobietę.

 

16.12   Na prośbę OPS patrol Straży Miejskiej udał się wraz z bezdomnym do noclegowni w Rudzie Śląskiej.

 

18.12   Na ul. Pstrowskiego strażnik miejski wspólnie z policjantem zabezpieczyli miejsce zdarzenia drogowego.

 

18.12   Wspólny patrol strażnik miejski-policjant udał się na ul. Brada, gdzie doszło do nagłego zgonu. Wezwano strażaków z PSP, którzy weszli do domu po drabinie przez okno. Na miejscu znaleziono martwego mężczyznę.

 

19.12   Bezpańskiego psa błąkającego się po ulicy Kolejowej przekazano do TOZ w Rudzie Śląskiej.

 

20.12   Strażnik miejski wspólnie z policjantem udał się na trasę DK-81, gdzie doszło do kolizji drogowej. Miejsce zabezpieczono do czasu przybycia policjantów z WRD.

 

23.12   Wspólny patrol strażnik miejski-policjant udał się na ul. 22 Lipca, gdzie na chodniku siedział nietrzeźwy mężczyzna. Został on przewieziony do miejsca zamieszkania, gdzie odebrała go żona.

 

23.12   Strażnik miejski wspólnie z policjantem udali się na ul. Orzeską, gdzie mężczyzna zranił się nożem kuchennym w brzuch. Na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe, które zabrało w/w do Szpitala. Dalsze czynności prowadzi Policja.

 

23.12   Patrol policjant – strażnik miejski udał się na ul. Wyrską, gdzie w jednym z mieszkań kobieta chcąc popełnić samobójstwo zażyła dużą ilość leków nasennych. Na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe, które zabrało kobietę do szpitala.

 

23.12  Bezpańskiego psa błąkającego się po ulicy Brada przekazano do TOZ w Rudzie Śląskiej.

 

27.12   Na ul. 22 Lipca Strażnik miejski wspólnie z policjantem wylegitymowali osobę, która używała słów wulgarnych. Jak się okazało w/w osoba była poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową w Mikołowie. Osoba została ujęta i przewieziona do Komisariatu Policji.

 

30.12   Wspólny patrol strażnik miejski-policjant udał się do Orzesza, gdzie doszło do napadu na pracownika Poczt Polskiej. Napastnik był uzbrojony. Na miejscu wspólnie z innymi funkcjonariuszami Policji rozpoczęto poszukiwania napastnika. Dalsze czynności prowadzi Policja.

 

31.12   Patrol Straży Miejskiej udał się na ul. Cieszyńska celem udzielenia wsparcia funkcjonariuszom Policji podczas zabezpieczenia wypadku drogowego przy ul. Cieszyńskiej.

 

02.01 Bezpańskiego kota znajdującego się na ul. Cieszyńskiej przekazano do TOZ-u.

 

03.01 na ul. Orzeskiej do czasu przybycia Ruchu Drogowego wspólny patrol Straży Miejskiej i Policji zabezpieczył miejsce kolizji drogowej.